0312 284 86 76 0544 847 28 47

tepe-prime-logo
Home / Estetik Cerrahi Uygulamaları  / Kol - Bacak Estetiği  / Kol – Bacak Estetiği

Bize Ulaşın

Adınız (*)

Epostanız (*)

Telefon (*)

Mesajınız

Kol – Bacak Estetiği

kol-bacakBazı insanlar kemer altı diyebileceğimiz, basenlerden başlayan ve diz üstüne kadar inen alana kilo alırlar. Bunun bir nedeni ailesel-genetik olabileceği bir neden de yaşam tarzı ve hormonsal nedenlerdir. Bu bölgelerin uzun süren diyet-egzersiz-tıbbi masaj ve enjeksiyonlarla düzeltilemediği ve kişiyi büyük beden giymeye zorladığı zamanlarda eğer altta yatan bir hormonsal neden yoksa yağ çekme ve kombine iğneli doku kokteyli/masaj sistemleriyle, bu sorunu kolayca aşabilirsiniz.

Uyluk ve bacak bölgesini şekillendirme de kullanılan bir diğer etkin yöntem, asma ve deri germe işlemidir. Yağ emme işlemi ile bacak konturunuzu yeniden incelterek şekillendirme şansı bulabileceğiniz gibi, alınan yağların bir dizi işlemden geçirildikten sonra ihtiyaç gösteren yerlere enjekte edilmesiyle de işlem bütüncül anlamda tamamlanabilir.

Diz çevresi, ayak bileği ve geçirilmiş ameliyat yerlerinde bu işlemlerle kabul edilebilir kontur silüet düzeltmeleri sağlanmaktadır. Polio sekelli hastalar, bu amaçla kliniklere en sık başvuran asimetrik bacak hastaları arasındadır.

Yoyo tarzı kilo verme ve kısa sürede aşırı kilo verme sonrası oluşan deri sarkmalarının bir diğer sık görüldüğü yerler de kollardır. Aynı işlem ve bütüncül yaklaşımla bu alanlardaki problemler de kalıcı olarak çözülebilir.

 

Doç.Dr. Nedim Sarıfakıoğlu

Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi

Soru / Mesaj Gönderin

Estetik Check-Up'tan geçmek İstiyorum
EvetDaha Sonra

X
CHECK-IN
Whatsapp
Telefon