0312 284 86 76 0544 847 28 47

tepe-prime-logo
Home / Size Özel  / Bunları Biliyor musunuz?  / Estetik Amaçlı İşlem veya Ameliyat Kararı Alırken. II

Bize Ulaşın

Adınız (*)

Epostanız (*)

Telefon (*)

Mesajınız

Estetik Amaçlı İşlem veya Ameliyat Kararı Alırken. II

İlk muayenenizden sonra başka bir zaman diliminde ikinci hatta üçüncü bir uzman görüşü almadan aceleyle Estetik amaçlı ameliyat veya uygulama kararı vermeyiniz. Estetik girişimlerden kazanılan en iyi v tatmin edici sonuçlar zaman içinde olgunlaştırılarak verilen kararlardan doğar.

Yapılacak girişime karar vermeden önce, mevcut sistemik ve devam eden sağlık sorunlarınızı, kullandığınız ilaç v vitaminleri doktorunuza sorarak güncelleyiniz. İşlem/ameliyat öncesi doktorunuza bu bilgi v ilaçları mutlaka hatırlatınız.

Başkalarının, arkadaş veya akrabalarınızın geçirmiş olduğu ameliyatlar sizin için örnek, model veya emsal olamaz. Herkesin farklı bir yara iyileşme tarzı, performansı, süreci bulunur. Buna ilave olarak her kişinin farklı genetik mirası, altyapısı ve bedensel bir formu (gestalti) bulunur.

Aynı iki insan, burun, meme ve yüz olamayacağı gibi, aynı iki işlem veya ameliyat ve sonuçları aynı olan iki uygulama ve sonuç da olamaz, aynı doktorca yapılmış olmasına, aynı teknik veya cihazın kullanılmış olmasına rağmen.

ameliyat

Etiketler:
Doç.Dr. Nedim Sarıfakıoğlu

Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi

Soru / Mesaj Gönderin

Estetik Check-Up'tan geçmek İstiyorum
EvetDaha Sonra

X
CHECK-IN
Whatsapp
Telefon