0312 284 86 76 0544 847 28 47

tepe-prime-logo
Home / Size Özel  / Doğru Bilinen Yanlışlar  / Plastik Cerrahide Doğru bilinen Yanlışlar – I

Bize Ulaşın

Adınız (*)

Epostanız (*)

Telefon (*)

Mesajınız

Plastik Cerrahide Doğru bilinen Yanlışlar – I

dby-2-500x400Estetik amaçlı bir girişimin sonucunu en iyi bilen kişi sizi ilk gören veya bu işlemi daha önce geçirmiş olan kişidir !.. YANLIŞ.

Estetik beklentilerle yapılan uygulamalardan sonra nihai ve kesin sonucun tamamlanması, yapılan işleme bağlı olarak zaman alır.

Bu süreç içinde sizi iyileşme tamamlanmadan gören kişilerin yorum ve düşünceleri aslında kendi görüşleri olup bu yorumların ameliyatınızın doğal seyriyle olan ilgileri sadece kişisel, anlık, ve belki de yanlı olacaktır.

Bu yorumların ameliyatınız veya iyileşerek dönüşeceğiniz nihai sonuçla anlamlı bir ilgisi bulunmamaktadır. Yapılan uygulamaları, iyileşme yani şekillenme tamamlanıncaya kadar çevrenizdekilere açık yorum malzemesi yaptırmamak “doğrudur”.

Ameliyat sonrası psikolojik destek v onaylanma ihtiyacınızın olması doğaldır. Bununla beraber bu ihtiyacınızı, kişisel anlık yorumlara, deneyimi çevresi veya kendisine yapılan ameliyatla sınırlı olan kişilere feda etmemelisiniz. Sorun v endişelerinizi not alarak, güvenle kendinizi teslim ettiğiniz plastik cerrahınıza danışmanız, DOĞRUDUR.

Doç.Dr. Nedim Sarıfakıoğlu

Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi

Soru / Mesaj Gönderin

Estetik Check-Up'tan geçmek İstiyorum
EvetDaha Sonra

X
CHECK-IN
Whatsapp
Telefon