0312 284 86 76 0544 847 28 47

tepe-prime-logo
Home / Size Özel  / Bunları Biliyor musunuz?  / Estetik Amaçlı İşlem veya Ameliyat Kararı Alırken. I

Bize Ulaşın

Adınız (*)

Epostanız (*)

Telefon (*)

Mesajınız

Estetik Amaçlı İşlem veya Ameliyat Kararı Alırken. I

Sağlıklı bir birey olarak yaşamak v sağlığın korunmasına yönelik önlemleri almak evrensel bir hak olmakla beraber öncelikle size ait bir sorumluluktur.

Bu noktada, size herhangi bir zamanda veya nedenle tıbbi anlamda ameliyatsız bir işlem (Hücre kültürü, PRP, Dolgu, Lazer vb.) veya ameliyat yapılacaksa bunu lütfen önemseyiniz ve ödeme, zamanlama, iş kaybı vb. zorunluluk ve sorumluluklarınızı dikkatle gözden geçirmeden nihai son kararınızı vermeyiniz. Kendinizin ve Hekiminizin zamanına saygı duyunuz.

Kararınızı verirken hekiminize danışmak yerine sizi yanıltarak bilgi karmaşasına yöneltecek internetteki denetimsiz, yanlı(ş), gelişigüzel yazı, reklam ve haberler üzerinden kanaat edinmeyiniz.

Çok iyi bilindiği üzere, google vb. arama motorlarında belli kelimeler için arama yapıldığında ilk sayfalarda karşılaşılan sonuçların, kendi adını sayfa başına, en öne çıkarmak ve daha fazla kişi tarafından tıklanmak isteyen kişi ve işletmelerce yüksek paralar ödeyerek satın alındığını ve aslında arama yapan kişilerin özellikle bu adreslere yönlendirildiğini hatırdan çıkarmayalım.

Bilinçli, iyi niyetle v sadece bilgilenmek amacıyla yaptığınız bu sorgulamalarda bu oltaya düşmeyiniz.

ameliyat

Doç.Dr. Nedim Sarıfakıoğlu

Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi

Soru / Mesaj Gönderin

Estetik Check-Up'tan geçmek İstiyorum
EvetDaha Sonra

X
CHECK-IN
Whatsapp
Telefon